Katalogi
Katalog 2017 POL
Pełna oferta
(201 MB)
Katalog 2016 ENG
(5,5 MB)
Szkolenia

Szkolenia Systemy nawadniające są przedmiotem naszej ciągłej troski, dlatego organizujemy profesjonalne szkolenia w zakresie ich projektowania i montażu. W celu poznania szczegółów lub uzyskania informacji na temat terminów naszych szkoleń, obejmujących nawadnianie ogrodów, zapraszamy do kontaktu mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać informację o kolejnym terminie szkolenia dodaj swój adres email tutaj:

Terminy szkoleń
System nawadniający - porada miesiąca

Przed uruchmieniem systemu należy sprawdzić czy działa poprawnie. Czyścimy filtry, sprawdzamy czy zraszacze pracują prawidłowo.

 

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Zielony Krajobraz Rzetelna Firma

 

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy
Nawadnianie ogrodów płatność kartą

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

http://www.k-rain.com.pl/files/bank.jpg

 

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Zielony Krajobraz

 

Zwrot VAT dla podróżnych!

Jakiego producenta najbardziej preferujesz?

Kosiarka VIKING MB 6 RV

Maszyny ogrodnicze » Kosiarki

Cena brutto:
5890.00
Ilość: szt.
masz pytania?

Mocna kosiarka spalinowa do wysokiej trawy z dużymi tylnymi kołami, napędem Vario i kątem zawracania 360°. Dzięki 3-kołowej konstrukcji są one bardzo zwrotne, a duże tylne koła doskonale sprawdzają się na nierównym terenie. Centralna regulacja wysokości koszenia oraz regulacja wysokości uchwytu kierującego zapewnia komfortową pracę w trudnych warunkach. Idealna do prac na obszarach, gdzie koszenie odbywa się rzadziej - np. w sadach, na łąkach, zarośniętych terenach zielonych, jak również w ogrodach z dziką roślinnością.

Dane techniczne

Typ silnika (KM)

B&S Serie 850 PRO OHV RS

Powierzchnia trawnika m²

do 2.500

Typ silnika

B&S Serie 850 PRO OHV RS

Szerokość koszenia cm

53

Moc znamionowa

3,4 kW/4,6 PS

Urządzenie (Dł./Szer./Wys.) cm

215 x 79 x 115

Szerokość koszenia cm

53

Wysokość koszenia mm

55-150

Wysokość koszenia mm

55-150

Ciężar urządzenia kg

74

Koła Ø (przednie/tylne) mm

207 / 420

Centralna regulacja wysokości

Centralna regulacja wysokości umożliwia stopniową regulację wysokości koszenia bezpośrednio z uchwytu sterującego. Duże koła tylne ze zintegrowanym mechanizmem wolnego koła gwarantują kąt zawracania 360°, co pozwala na łatwe manewrowanie kosiarką.

Łożysko wału korbowego

Dodatkowe łożysko wału korbowego w obudowie noża chroni wał przed uszkodzeniami, zwłaszcza podczas profesjonalnych zastosowań na mocno zarośniętych łąkach. Jednocześnie osłona z tworzywa sztucznego chroni łożysko przed zanieczyszczeniami i wilgocią.

Otwarta konstrukcja obudowy

Specjalna, otwarta konstrukcja obudowy umożliwia obróbkę nawet dużych ilości trawy. Trwałe wzmocnienie wewnątrz obudowy kosiarki zapobiega uszkodzeniom wału silnika w przypadku kontaktu noża z przeszkodą.

Regulacja uchwytu sterującego w poziomie

Regulacja uchwytu sterującego w poziomie (wraz z blokowanym kołem przednim) umożliwia uzyskanie optymalnej pozycji pracy użytkownika podczas koszenia na zboczach i pozwala na precyzyjne wykaszanie trawy wzdłuż płotów i murów.

Regulowane koło przednie

Swobodne koło przednie posiada regulację wysokości, co umożliwia dostosowanie nachylenia kosiarki do warunków terenowych podczas koszenia łąk.

 


Regulowany uchwyt sterujący

Uchwyt sterujący jest wyposażony w regulację wysokości, co gwarantuje optymalną pozycję pracy użytkownika. Ponadto uchwyt można wygodnie złożyć na czas transportu lub przechowywania.

Napęd Vario

Pozwala na bezstopniową regulację prędkości

Copyright © 2017 k-rain.com.pl
Warszawa, Iława, Radom, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Radom