-
Czujnik deszczu Mini-Klik rain - K-Rain
-
Sterownik K-Rain RPS469 4 sekcje hermetyczny
390.40zł -
Sterownik K-Rain RPS46 4- sekcje
246.00»225.00zÅ‚ -
Elektrozawór Hunter SRV 1" 24V bez regulacji przepływu
73.00zł -
Filtr dyskowy Toro 1" - duży
60.76zł -
Koparka łańcuchowa Trench 40 ZK - Honda 5,5KM, łańcuch COBRA
12700.00zł -
Manometr 0-6 bar
39.00zł
Organizujemy szkolenia w zakresie projektowania i montażu automatycznych systemów nawadniających K-Rain. Jeżeli jesteś zainteresowany takim kursem, chcesz dowiedzieć się kiedy będzie najbliższy termin takiego spotkania, wpisz poniżej swojego emaila i wyślij go do nas. Zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną.
Automatyczny system nawadniający należy włączyć na wiosne kiedy temperatura nie będzie nocą spadać znacznie, kiedy rośliny zaczną pokazywać listki a gleba będzie już sucha po zimie. Ważne jest aby przy pierwszym uruchomieniu sprawdzić szczelność systemu, sprawdzić czy zraszacze nie wymagają regulacji. Na początku sezonu ustawiamy sterowanik tak aby dawał mniejszą ilość wody a potem dopiero stopniowo dodajemy więcej. Jeżeli na jesień nie zostały wyczyszczone filtry to należy wykonać taką czynność. Filtry są przy elektrozaworach (np. do lini kroplującej) i w każdym zraszaczu.
Â
Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy

Â
Prowadzimy sprzedaż ratalną

Zraszacz IRRITROL CR 500
Zraszacze rotacyjne
Profesjonalny, wynurzalny zraszacz jest najbardziej popularny wśród instalatorów wybierających modele średniego zasięgu.
Bardzo łatwa i szybka regulacja, cicha praca, nowoczesny mechanizm turbinowy powoduje, że IRRITROL CR 500 jest jednym z najlepszych zraszaczy na rynku. W zestawie jest 8 łatwo wymiennych dysz + 4 dodatkowe o niskiej trajektorii.
Â
Właściwości:
- Zasięg od 6.7 do 15.2m.
- Wydatek wody od 1.9 do 37,8 l/m.
- Regulowany kÄ…t podlewania od 40 do 360 stopni
- Przyłącze na zraszaczu 3/4"GW
- Wysokość wynurzania 12.5cm
- Możliwośc redukcji zasięgu do 25% przy pomocy śruby trzymającej dyszę
Â
Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:
- Przewód PE 25 mm1.70zł
- SZPILKA. Drip-Line.0.54zł
- Kolano PE M 25 - 1'' GZ FISH3.78zł
- Korek, okular 16mm0.42zł
- Kolano redukcyjne 1" GZ x 1/2" GZ2.18zł
Warszawa, Iława, Kraków, Poznań, Wrocław




















