Katalogi
Katalog 2020 POL
Pełna oferta
(22 MB)
Katalog 2016 ENG
(5,5 MB)
Szkolenia

Szkolenia Systemy nawadniające są przedmiotem naszej ciągłej troski, dlatego organizujemy profesjonalne szkolenia w zakresie ich projektowania i montażu. W celu poznania szczegółów lub uzyskania informacji na temat terminów naszych szkoleń, obejmujących nawadnianie ogrodów, zapraszamy do kontaktu mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać informację o kolejnym terminie szkolenia dodaj swój adres email tutaj:

Terminy szkoleń

Nawadnianie

 

21.01.2022 - nawadnianie

 

 

System nawadniający - porada miesiąca

Przed uruchmieniem systemu należy sprawdzić czy działa poprawnie. Czyścimy filtry, sprawdzamy czy zraszacze pracują prawidłowo.

 

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Zielony Krajobraz Rzetelna Firma

 

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy
Nawadnianie ogrodów płatność kartą

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

http://www.k-rain.com.pl/files/bank.jpg

 

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Zielony Krajobraz

 

Zwrot VAT dla podróżnych!

Jakiego producenta najbardziej preferujesz?

Szkolenia

Mamy specjalną oferte dla wykonawców.

 

Zapraszamy do ukończenia kursu w zakresie projektowania i monatażu automatycznych systemów nawadniających K-Rain. Takie szkolenia są organizowane w naszej siedzibie w Majdanie obok Wiązowny, 3km. od Warszawy.

Szkolenie trwa około 6-8 godzin. Poznają Państwo zasady rozmieszczania zraszaczy na projekcie, wyliczenia strat, podziału na sekcje, zasady montażu zraszaczy, podłączenia elektryczne, budowa rozdzielni z elektrozaworami i wiele innych potrzebnych informacji.

Uczestnik kursu dostaje materiały szkoleniowe. W trakcie szkolenia uczestnicy dostają przykładowy projekt ogrodu i wspólnie z prowadzącym wykonują projekt instalacji.

 

Uwaga!

Po ukończeniu kursy jest wydawany certyfikat ukończenia szkolenia i jest przyznawany rabat dla monterów na wszystkie akcesoria nawadniania ogrodów.

Aby dowiedzieć się kiedy jest najbliższy, zadzwoń pod numer (22) 226 84 84 lub wpisz poniżej swój adres email a poinformujemy Ciebie drogą elektroniczną o najbliższym szkoleniu.

 

Zapraszamy

Zespół k-rain.com.pl

 

Copyright © 2020 k-rain.com.pl
Warszawa, Iława, Radom, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Radom, Łódź, Częstochowa