Katalogi
Katalog 2020 POL
Pełna oferta
(22 MB)
Katalog 2016 ENG
(5,5 MB)
Szkolenia

Szkolenia Systemy nawadniające są przedmiotem naszej ciągłej troski, dlatego organizujemy profesjonalne szkolenia w zakresie ich projektowania i montażu. W celu poznania szczegółów lub uzyskania informacji na temat terminów naszych szkoleń, obejmujących nawadnianie ogrodów, zapraszamy do kontaktu mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać informację o kolejnym terminie szkolenia dodaj swój adres email tutaj:

Terminy szkoleń

Nawadnianie ONLINE

 

18.06.2021 - ONLINE

 

 

System nawadniający - porada miesiąca

Przed uruchmieniem systemu należy sprawdzić czy działa poprawnie. Czyścimy filtry, sprawdzamy czy zraszacze pracują prawidłowo.

 

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Zielony Krajobraz Rzetelna Firma

 

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy
Nawadnianie ogrodów płatność kartą

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

http://www.k-rain.com.pl/files/bank.jpg

 

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Zielony Krajobraz

 

Zwrot VAT dla podróżnych!

Jakiego producenta najbardziej preferujesz?

SOLIDO 35 - przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków od 1 do 6 osób REWATEC

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

  • System SOLIDO
    System SOLIDO
  • SOLIDO 35 - przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków od 1 do 6 osób
    SOLIDO 35 - przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków od 1 do 6 osób
  • SOLIDO 35 - przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków od 1 do 6 osób
    SOLIDO 35 - przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków od 1 do 6 osób
Cena brutto:
14698.50
Ilość: szt.
masz pytania?

SOLIDO REWATEC

Biologiczna oczyszczalnia ścieków SBR, pracująca na sprężonym powietrzu, z wyposażeniem technicznym w  specjalnej obudowie. W przypadku tradycyjnych oczyszczalni SBR, wyposażenie techniczne, takie jak dmuchawa czy zawory magnetyczne, jest umieszczone w skrzynce sterującej. Montuje się ją w domu lub w ogrodzie, co powoduje, że „brzęczenie” dmuchawy czy „stukanie” zaworów często zakłóca spokój mieszkańców. W przypadku SOLIDO jest inaczej – wszystkie części mechaniczne są bezpiecznie zamontowane pod specjalną osłoną na zbiorniku. Dzięki temu nie powodują one żadnych zakłóceń. Umożliwia to nie tylko spokojny sen, ale jest także niezwykle efektywne: umieszczenie wyposażenia technicznego pod obudową SOLIDO powoduje, że uciążliwe układanie długich węży doprowadzających sprężone powietrze jest zbędne, a równocześnie nie występują zbędne straty ciśnienia. Dzięki temu obniża się koszty instalacji oraz użytkowania! SOLIDO – to spokojny sen, a także oszczędność kosztów i energii!

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Lekkie, kompaktowe rozwiązanie, prosta zabudowa i montaż.

Przemyślana koncepcja urządzenia. Uciążliwe układanie długich węży sprężonego powietrza na odcinku od budynku do wykopu należy do przeszłości.

Wszystkie komponenty są albo wstępnie zamontowane, albo gotowe do podłączenia, a przez to – proste w instalacji

Niewiarygodnie kompaktowy sterownik do urządzenia (20 x 12 cm) może  być zainstalowany na zewnątrz budynku. Wymaga on jedynie ochrony przed deszczem oraz bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

Dzięki umiejscowieniu wyposażenia technicznego w specjalnej obudowie, sprężone powietrze wytwarzane jest tam, gdzie jest ono potrzebne, czyli w  wykopie. W taki sposób unika się zbędnych strat ciśnienia oraz oszczędza energię. Dmuchawy o wysokiej wydajności, zintegrowana funkcja oszczędności oraz dostępny opcjonalnie system rozpoznawania niedociążeń SOLIDO przyczynia się do nadzwyczaj niskiego zużycia energii.

Rozwiązania o najwyższej jakości są stosowane tam, gdzie jest to istotne: dmuchawa tłokowa (firmy Nitto, 47, 86 lub 130W), zawory przełączające zgodne z najnowszym stanem techniki, sterownik o wysokiej jakości, z odporną obudową (IP54)

 

 

SOLIDO przeznaczony jest do budynków mieszkalnych 1- do 14-osobowych. Jego funkcje są zredukowane do najistotniejszych. Zrezygnowano ze wszystkiego, co jest naprawdę zbędne:

NIE MA zajmującej miejsce i głośnej szafki sterującej,

SĄ dwa, zamiast trzech lub czterech zaworów magnetycznych,

NIE MA układanych w gruncie węży sprężonego powietrza.

NIE POTRZEBA wielkich powierzchni do układania drenażu, rozsączenia odbywa się poprzez skrznki rozsączające lub studnie rozsączające typu IGLOO

WAŻNE: Rozwiązania o najwyższej jakości są stosowane tam, gdzie jest to istotne: dmuchawa tłokowa (firmy Nitto, 47, 86 lub 130W), zawory przełączające zgodne z najnowszym stanem techniki, sterownik o wysokiej jakości, z odporną obudową (IP54)

Copyright © 2020 k-rain.com.pl
Warszawa, Iława, Radom, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Radom, Łódź, Częstochowa