Katalogi
Katalog 2020 POL
Pełna oferta
(22 MB)
Katalog 2016 ENG
(5,5 MB)
Szkolenia

Szkolenia Systemy nawadniające są przedmiotem naszej ciągłej troski, dlatego organizujemy profesjonalne szkolenia w zakresie ich projektowania i montażu. W celu poznania szczegółów lub uzyskania informacji na temat terminów naszych szkoleń, obejmujących nawadnianie ogrodów, zapraszamy do kontaktu mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać informację o kolejnym terminie szkolenia dodaj swój adres email tutaj:

System nawadniający - porada miesiąca

Przed uruchmieniem systemu należy sprawdzić czy działa poprawnie. Czyścimy filtry, sprawdzamy czy zraszacze pracują prawidłowo.

 

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Zielony Krajobraz Rzetelna Firma

 

Akceptujemy karty płatnicze w siedzibie firmy
Nawadnianie ogrodów płatność kartą

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną

http://www.k-rain.com.pl/files/bank.jpg

 

Jesteśmy na Facebooku!

Facebook Zielony Krajobraz

 

Zwrot VAT dla podróżnych!

Jakiego producenta najbardziej preferujesz?

Systemy nawadniające kurs

Systemy nawadniające kurs

Firma Zielony Krajobraz, dystrybutor Irritrol zaprasza na podstawowe szkolenie ON-LINE z zakresu projektowania i montażu automatycznych systemów nawadniających firmy IRRITROL.

 

Termin: 29.04.2022

 

Program:

- poznanie podstawowego asortymentu Irritrol

- technika podlewania ogrodów

- pomiary źródła wody

- projektowanie rozstawu zraszaczy

- wyliczenia strat

- podział zraszaczy na sekcje

- budowa rozdzielni z elektrozaworami

- technika montażu zraszaczy

- podłączenia elektryczne elektrozaworów, czujnika deszczu i sterownika

- regulacja zraszaczy

- przygotowanie systemu nawadniającego do zimy

- wycena systemu nawadniającego

- inne porady

- część praktyczna (nasz pracownik na Państwa oczach dokona podłączenia rur, zraszaczy, podłączeń elektrycznych, przeprowadzi regulację spryskiwaczy )

 

 

 

Wszystkie osoby na kursie dzień wcześniej otrzymają materiały szkoleniowe w PDF ze specyfikacją techniczną wszystkich podstawowych urządzeń.

Po ukończeniu kursu jest wydawany certyfikat odbycia szkolenia z zakresu projektowania i montażu automatycznych systemów nawadniających (wysłany pocztą lub kurierem).Dla osób związanych zawodowo z branżą jest przyznawane specjalne konto HURTOWNIKA na stronie www.k-rain.com.pl, gdzie po zalogowaniu wszystkie ceny są z dodatkowym rabatem hurtowym i dostęp do specjalnych wyprzedaży towarów po bardzo niskich cenach.

Dla osób niezwiązanych z branżą mamy przygotowane dodatkowe rabaty na wszystkie produkty. Ukończenie kursu upoważnia do korzystania ze specjalnie przygotowanego działu technicznego przy realizacjach projektów.

Do szkolenia użyjemy specjalnie zakupionej licencji profesjonalnego programu "ZOOM" do przeprowadzania takich kursów ONLINE.
Do odbycia szkolenia należy posiadać dostęp do internetu, komputer z kamerą internetową.
Kursanci otrzymają wiadomość e-mail, gdzie będzie specjalny link, który przeprowadzi instalację programu do wideospotkań.
Wszystkie osoby na szkoleniu moją kontakt głosowo-wizualny z prowadzącym; dostęp do prezentacji szkolenia; dostęp do tablicy, na której prowadzący będzie rysował.
Każda osoba w trakcie będzie mogła zadać pytanie, uczestniczyć w aktywnej rozmowie.
Podczas zapisu zalecamy kontakt z naszym administratorem w celu przeprowadzenia połączenia testowego i krótkiego szkolenia z obsługi programu. (Administrator Tel. 501098888)
Jest to prosty w obsłudze program, który obecnie jest używany do internetowych zajęć lekcyjnych dla dzieci w niektórych szkołach.
Każda osoba po tym szkoleniu otrzyma możliwość bezpłatnej video konsultacji z naszym działem projektowania (termin video-spotkań będzie uzgadniany indywidualnie).Koszt rezerwacji miejsca na szkolenie: 290zł (w tym VAT 23%).

Czas trwania: od 6 - 8 godzin (w zależności od grupy).


Termin: 29.04.2022

 

 

Godzina rozpoczęcia kursu: 9:00

Nawiązywanie łączności ON-Line już od 8:30


Ze względu na dużą ilość chętnych i ograniczoną ilość miejsc, warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest potwierdzenie telefoniczne wolnego miejsca pod numerem (022) 226 84 84 (wew. 0 ) (pn-sb) lub 501 950 595 (zapisy, kwestie techhniczne dot. szkolenia), przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania u dołu strony) oraz dokonanie przedpłaty 100% z kwoty 290zł za kurs na konto firmowe:


Zielony Krajobraz

Trasa Lubelska 57A

05-462 Majdan

BANK MILLENNIUM: 90 1160 2202 0000 0003 0930 5218

tytułem: Imię, nazwisko lub nazwa firmy, z dopiskiem "rezerwacja miejsca na szkolenie Irritrol + DATA"

Po wpłacie należy wysłać e-mailem na adres szkolenia@zielonykrajobraz.com.pl swoje dane do faktury, razem z numerem NIP, dane do certyfikatu, dane kontaktowe i potwierdzenie przelewu.Uwaga:

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w szkoleniu jest wpłata na konto.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązuje kolejność zapisów według daty wpłaty pieniędzy za szkolenie. Osoby, które wpłacą w chwili, kiedy już nie będzie wolnych miejsc, będą o tym fakcie poinformowane, a pieniądze zostaną zwrócone lub zarezerwowane zostanie miejsce na kolejny termin.

Opłata za rezerwację miejsca jest bezzwrotna.

 

 

 

Wyrażając chęć uczestnictwa szkoleniu, zgadzasz się na powyższe warunki

 

Zapraszamy

(022) 226 84 84 

501 95 99 99 (informacje ogólne)

biuro@k-rain.com.pl

www.k-rain.com.pl

Copyright © 2022 k-rain.com.pl
Warszawa, Iława, Radom, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Radom, Łódź, Częstochowa, Świdnica